Zaproszenie na Adwentową Oazę Modlitwy 16-18.12.2022

Zapraszamy na Adwentową Oazę Modlitwy, która odbędzie się w dniach 16 – 18 grudnia 2022 r. w Domu „Moria” w Łukowie. Tematem oazy są słowa: Czas dla Boga, czyli …

Zapisy dostępne są na Stronie rekolekcji śródrocznych w Domu Moria.

W trakcie rekolekcji będziemy rozważali słowo Boże: „A ktokolwiek chciał się zwrócić do Pana, szedł do Namiotu Spotkania” (Wj 33,7).

Do udziału w oazie zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie modlitwy, którzy chcą uczyć się modlitwy, w ramach krótkich, intensywnych rekolekcji oazowych, a szczególnie młodzież oazową, członków Domowego Kościoła i wspólnot dorosłych, członków diakonii modlitwy i osoby chętne do tego, aby należeć do diakonii modlitwy. Każdy może przyjechać i spotkać się z Bogiem we wspólnocie.

Rekolekcje rozpoczną się kolacją w piątek o godz. 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę o godz. 14.00. W czasie Oazy Modlitwy przeżywamy: Eucharystię, Jutrznię i Nieszpory, spotkania w grupie, konferencje tematyczne, modlitwę osobistą przed Najświętszym Sakramentem, modlitwę wspólnotową, różaniec, Celebrację Sakramentu Pojednania, pogodny wieczór.

Koszt pobytu, czyli nocleg i wyżywienie: 120 zł – młodzież, studenci, emeryci; 200 zł – osoby dorosłe pracujące

Informacje pod nr telefonu: 500 636 490

ks. Ireneusz Juśkiewicz – Moderator Diecezjalnej Diakonii Modlitwy

Plakat adwentowej oazy modlitwy 2022
Plakat Adwentowej Oazy Modlitwy 2022