Ruch Światło-Życie – diecezja siedlecka
Diakonia Formacji Diakonii

Diecezjalna Szkoła Animatora – zmiana terminów i zgłoszenia

Owocne budowanie Oaz Żywego Kościoła nie jest możliwe bez odpowiedniej formacji animatorów. Chcemy w tym roku kontynuować DIECEZJALNĄ SZKOŁĘ ANIMATORA. 

Miejscem przeżywania Diecezjalnej Szkoły Animatora będzie „Moria” – Dom Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej w Łukowie. Sesje będą odbywać się zazwyczaj w trybie sobotnio-niedzielnym (od 9.30 w sobotę do 14.00 w niedzielę) – poza pewnymi wyjątkami.

Dla tych którzy zaczynają…..

Sesja „Zerowa” – obowiązkowa dla tych, którzy chcą uczestniczyć w DSA odbędzie się z piątku na sobotę w dniach 4-5 października w Domu „Moria” w Łukowie. Rozpoczęcie o 18.00 w piątek.  Uczestnicy sesji zerowej pozostają odrazu na sesję pierwszą pt. „Modlitwa” (5-6 października). Prosimy o zabranie ze sobą śpiworów, prześcieradła i poszewki na poduszkę. Koszt sesji zerowej i pierwszej 80 zł.

Na sesję przywozimy uzupełniony Kwestionariusz wraz z załącznikami w postaci: Ankiety kwalifikacyjnej oraz dwóch aktualnych zdjęć (do zgłoszenia i do indeksu). Prosimy też o zapoznanie się z Zasadami Diecezjalnej Szkoły Animatora – najlepiej to uczynić przed zgłoszeniem się na Szkołę Animatora.

Zgłoszenia na DSA za pomocą panelu zgłoszeniowego do 15 września.

Dla tych, którzy kontynuują…

Tych, którzy kontynuują DSA zapraszamy na sesję w dniach 5-6 października do Domu „Moria” w Łukowie. Zjazd do godziny 9.00 w sobotę. Koszt sesji 60 zł. 

Jeśli ktoś nie może na tą sesję przyjechać lub rezygnuje z uczestniczenia w DSA proszę o kontakt mailowy moderator@siedlce.oaza.pl najpóźniej 2 dni przed sesją. Przygotowywane są materiały, noclegi i posiłki, zatem niech to będzie wyraz dojrzałości w podejściu do wspólnoty DSA, abyśmy się nie martwili, oczekując na uczestnika oraz aby nie generować niepotrzebnych kosztów.

 

Dalsze terminy sesji DSA: 14-15 grudnia 2019 r., 4-5 stycznia 2020 r., 1-2 lutego, 7-8 marca. Zjazd do godziny 9.00 w sobotę. Koszt sesji 60 zł