Ruch Światło-Życie – diecezja siedlecka
Aktualności

Zaproszenie do Katolickiego Stowarzyszenia Moria

Jeżeli:

  •   Jesteś po formacji podstawowej w Ruchu Światło-Życie (Domowym Kościele)
  •   Jesteś Członkiem Krucjaty wyzwolenia Człowieka
  •   Uczestniczyłeś w rekolekcjach ORD (Oazie Rekolekcyjnej Diakonii)
  •   Pragniesz Służyć Charyzmatowi Światło-Życie

To zapraszamy Cię do grona członków Katolickiego Stowarzyszenia Moria, do którego możesz wstąpić w najbliższy wtorek 25.10.2022 r. w Domu Moria. W imieniu Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Moria, Pary Diecezjalnej i Księdza Moderatora Diecezjalnego zapraszamy Was do grona Członków naszego Stowarzyszenia. KS Moria służy Ruchowi Światło Życie Diecezji Siedleckiej i reprezentuje nasz Ruch od strony formalnoprawnej.

Ruch Światło-Życie i jego gałąź rodzinna – Domowy Kościół rozwijają się w naszej Diecezji bardzo dynamicznie. Cieszymy się z bardzo dużej ilości
rekolekcji wakacyjnych i śródrocznych, cieszymy się, że możemy się opiekować naszymi domami rekolekcyjnymi w Bobrownikach i w Łukowie,
cieszymy się ze wzrostu naszych wspólnot parafialnych, a przede wszystkim cieszymy się z każdego oazowicza  i każdej rodziny Domowego
Kościoła
.

Zadań i wyzwań  jest wiele, ale dzięki Panu Jezusowi i wspólnocie możemy się z nimi z powodzeniem mierzyć. Zapraszamy Was do naszego grona byśmy jeszcze lepiej mogli wykonywać naszą misję, którą jest rozwój naszego Ruchu ku chwale Boga i dla rozwoju każdego z nas.

W najbliższy wtorek 25.10.2022 w Domu Moria w Łukowie będzie odprawiona Msza Święta, na której w sposób uroczysty przyjmiemy nowych Członków do naszego Stowarzyszenia. Wcześniej należy wypełnić podanie o przyjęcie do Stowarzyszenia:

Ci, którzy wypełnią podanie, ale w tym dniu nie będą mogli być na Mszy Świętej w Łukowie również zostaną w tym dniu przyjęci do grona Członków
Stowarzyszenia a uroczyste błogosławieństwo otrzymają przy najbliższej okazji.

Jeśli czujcie się zaproszeni do tej rzeczywistości to wypełnijcie proszę deklarację członkowską (mąż oddzielnie i żona oddzielnie), podpiszcie ją, zeskanujcie i wyślijcie z powrotem na mój adres e-mail: darek.szychta@gmail.com

Więcej informacji o Stowarzyszeniu znajdziecie pod linkiem: https://siedlce.oaza.pl/katolickie-stowarzyszenie-moria/

Serdecznie zapraszam.
Dariusz Szychta
Prezes KS Moria